O mnie

Urodziłam się na warszawskiej Woli, a wychowałam w Śródmieściu, gdzie w 2007 roku zaczęłam pracę u Filipa Galasa we FreeHair Team. Po dwóch latach nauki zostałam fryzjerem stylistą, a następnie edukatorem w Filip Galas Haircut Academy.

Techniki strzyżeń, których używam w pracy to zbiór moich wieloletnich doświadczeń podpartych wiedzą zdobytą w londyńskiej szkole Vidal Sassoon Academy oraz Filip Galas Haircut Academy. W kontakcie z włosami cenię to, iż każde są inne i można wykorzystywać ich naturalne, wrodzone właściwości. Lubię i rozumiem włosy, a one mnie, dlatego dobrze jest kiedy czeszą się same. Istotna jest dla mnie praca na miarę potrzeb klienta, rozmowa i zrozumienie, poczucie komfortu oraz to, że strzyżenie to nie tylko usługa „obcinania włosów”.

Następnie pracowałam w pracowni Konrada Kłosa na przepięknych i zielonych Fortach Mokotowskich. To miejsce, które mnie zachwyciło i które polecam do odwiedzenia każdemu. Po dwóch latach zapragnęłam zmiany i stworzenia czegoś wyjątkowego według własnej filozofii. W duecie z Emilią Skubisz, moją wieloletnią przyjaciółką oraz profesjonalistą po fachu, otworzyłyśmy razem SALON. To wyjątkowa przestrzeń w przepięknej okolicy, pełnej zieleni i wspaniałej architektury. SALON to nasze wspólne miejsce pracy, a także owoc porozumienia i wspólnej wizji fryzjerstwa. Jeśli tworzyć coś wyjątkowego to tylko z wyjątkowymi ludźmi.

 

Kontakt

Telefon 662 909 324
Adres ul Chopina 5b/3
Godziny otwarcia
Niedziela i Poniedziałek – zamknięte
Wtorek – 9:00-20:00
Środa – 9:00-20:00
Czwartek – 9:00-20:00
Piątek – 9:00-20:00
Sobota – 9:00-18:00

Cennik

Ceny

Strzyżenie damskie 200 zł
Strzyżenie męskie 170 zł
Koloryzacja od 200 zł